آموزش تجارت الکترونیک - من صفحه چندم گوگل هستم ؟
 
» تعداد مطالب :
» تعداد نویسندگان :
» آخرین بروز رسانی :
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید این ماه :
» بازدید ماه قبل :
» بازدید کل :
» آخرین بازدید :

Instagram
   

مشاوره ، طراحی و اجرای مدل تجارت الکترونیکی کسب کار شرکت ها توسط تاجر الکترونیک

من صفحه چندم گوگل هستم ؟
19 خرداد 93 ساعت 10:44 | | حسین زینی وند | ( نظرات )
برای بسیاری از ما تا کنون این سوال پیش امده که کلمه یا متن و یا کالا و خدمات بیزینس و تجارت ما در صفحه چندم گوگل یا در سایر موتور های جستجو می باشد ؟ 


همیشه این مضوع برای ما جذابیت خاص خود را داشته و از طرفی  با توجه به گسترش دانش سئو در موتور های جستجو به خصوص گوگل و اهمیت روز افزون تکنیک جذب مشتری از طریق SEM این موضوع برای هر تجارتی جنبه حیاتی و ضامن تداوم فعالیت اقتصادی سازمان ها و شرکت ها در دنیایی رقابت عصر اطلاعات می باشد . روش و تکنیک های سنتی دیگر تمام شده آنچه ذر بازار رقابت عصر حاضر سرنوشت ساز است استفاده از همین ابزار های دیجیتال و سنجش ارزش می باشد . 


با این اوصاف این موضوع مهم را همیشه مد نظر داشته باشیم در هر کشور و یا منطقه ای هستیم هر گونه که خودمان جستجو می کنیم بدانیم که رفتار سایر کاربران عامه آن منظقه و کشور نیز مانند خود ما است یعنی اگر ما به دنبال یک کلمه یا خدمات و کالا هستیم روش جستجوی ما با توجه به فرهنگ همان منطقه از نظر زبان و مصرف و کاربرد و موارد اینچنینی می باشد و همیشه این سوال را از خودمان بپرسیم آیا برای یافتن کالا و خدمات خود به دنبال چند صفحه ابتدایی گوگل هستیم دو صفحه ، سه صفحه یا پنجاه صفحه ؟ بنده به شخصه معمولا تا سه صفحه اول بیشتر جستجو نمی کنم و لینک های مرتبط را معتبر نمی دانم ولی این را می دانم که اولی ها همیشه حرفی برا گفتن دارند . با استفاده از لینک های ذیل می توانیم بدانیم که در کدام صفحه و رتبه گوگل هستیم . 


کسب سلسله موارد مرتب همین مهارت ها باعث تاجر الکترونیک شدن ما و موفقیت ما در کسب و کار تجارت الکترونیکی می گردد .


جهت دیدن موقعیت رتبه خود در گوگل لطفا با ضافه کردن www به ابتدای ادرس سایت های ذیل یا کپی در آدرس بار خود موقعیت خود را مورد ارزیابی قرار داده و رقبای تجاری خود را تجزیه و تحلیل نماید . در بحث های اینده انشاله نحوه علمی تجزیه و تحلیل رقبای تجاری را برای شما آموزش خواهیم داد .


  keywordtool.ulancer.com
 whatpageofsearchamion.com

حسین زینی وند 

تاجر الکترونیک 

مدرس دوره های تخصصی تجارت الکترونیک 

مجری پرورژه های ملی و بین المللی 

تجارت الکترونیک در کشور 

کانال تلگرام ما 

تلگرام سرویسی در ابهام

تلفن  :  88720880    

Email :Hosein.zeinivand@gmail.com

 09121870651

 صفحه اینستاگرام 

Image result for instagram.
صفحه فیسبوک  تاجر الکترونیک
                               

جهت آشنایی بیشتر با مباحث تاجر الکترونیک لطفا روی عکس زیر کلیک کنید :: مرتبط با: آموزش تجارت الکترونیک ,
:: برچسب‌ها: آموزش جامع تجارت الکترونیک , کارگاه عملی تاجر الکترونیک , حسین زینی وند , آموزش سئو , کتاب تجارت الکترونیک , من صفحه چندم گوگل هستم , مقاله در مورد تجارت الکترونیک ,